top of page

O NÁS

 

Jsme rodinná firma, která má vášeň pro design a tu se snažíme přenést
do Vašeho každodenního života.
 


Velikost naší firmy je pro nás předností, nikoliv nevýhodou, jelikož nám
umožňuje klást velký důraz na detail, kvalitu provedení a osobní přístup.
To znamená, že se individuálně věnujeme každému zákazníkovi, odpovídáme na Vaše otázky
a jsme zde pro Vás, krok za krokem, od počátečního nápadu až po konečnou realizaci projektu.

 

PŘÍBĚH

Začínali jsme v roce 1994 jako specialisté na kuchyně a postupem času, za více než 25 let zkušeností v sektoru, se naše specializace rozrostla na veškeré typy bytového interiéru, interiéru komerčních prostor i prodej nábytku či restyling místností.

Max Palladinelli je zakladatelem a  hlavním designérem našeho studia. Má za sebou mnoho úspěšných realizací a spokojených zákazníků za 40 let práce v designovém sektoru.
Je mnohonásobným držitelem cen za design a vítěz
em ocenění „RED DOT – innovation design” – Oskar za nejlepší evropský design. Významně obohatil směr, jakým se moderní bytový design u nás ubírá a v tomto duchu také vede tým studia PALLADINELLI.

 

NAŠE PRÁCE
Máme rádi přírodní a kvalitní materiály. Rádi pracujeme s materiály, které jsou nejen krásné na pohled, ale také durabilní. Když vybavujeme interiér, snažíme se vždy vybírat co nejlepší materiály, odpovídaljící budgetu klienta = To nejlepší za Vámi stanovený rozpočet.

 

PALLADINELLI DESIGN ITALIANO
Jsme tu od toho, abychom proměnili Vaše designové sny v realitu. Ať už jde o Váš domov či komerční prostor, jsme tu pro Vás od počáteční myšlenky až po konečnou realizaci.

 

OCENĚNÍ

Naše výrobní závody jsou nositeli certifikátů ISO 9001, ISO 9002, ISO 14001, certifikátu „EVROPSKÉ KVALITY A BEZPEČNOSTI” ceny „RED DOT – innovation design 2003” – Oskar za nejlepší evropský design pro model kuchyně „NICOLE”.
Dále naše modely získaly 1. cenu „KUCHYNĚ ROKU v letech 2004, 2006 a 2007 v ČR” od DESIGN CENTRA ČR. Z nábytkářského veletrhu Mobitex v roce 2008 si značka Palladinelli odnesla cenu Grand Prix.

O nás: About Us
bottom of page